Akıllı Ev Sistemleri

Akıllı bina Ev Otomasyon Kontrol sistemleri Evrensel uzaktan kontrol veya aydınlatma, perde kontrolü, Panjur Kontrolü ve daha bir çok kontrol sistemini Akıllı Ev Bina Kontrol sistemi ile yapabilirsiniz. Kısacası evinizde bulunan TV, Klima, Garaj gibi birçok kumanda ile gerçekleştirdiklerinizi isterseniz cep telefonunuz ile isterseniz Tek bir kumanda ile yapabilirsiniz.

Akıllı bina Ev Otomasyon Sistemi veya Akıllı Daire otomasyon sistemi ile yukarıda saymış oldugumuz akıllı Bina Kontrol sistemlerini isterseniz belirli zamanlarda Çamaşır Makinanızın çalışması, bahçenizin aydınlatılması gibi farklı farklı senaryolar çizebilirsiniz. Kısacası Akıllı Bina Ev Kontrol Sistemi ile Evinizi uzaktan Kontrol edebilir ve Hayal gücünüzün sınırlarını zorlayabilirsiniz. Beyninizde oluşan fikirleri Akıllı Ev Otomasyon sistemi ile hayata geçirebilirsiniz.

Akıllı Ev Sistemi evinizdeki tüm elektronik cihazları ve sistemleri kolay kullanımlı bir arayüz kontrol sistemi ile birbirine bağlayan bir teknolojidir. Akıllı Ev Sistemi ile evinizde bulunan bütün elektronik ürünler birbiriyle bağlantı olarak çalıştığında yaşamın ve hayatın daha güzel ve basit olduğuna inanıyoruz.

AKILLI EV SİSTEMİ İLE KISACA NELER YAPABİLİRSİNİZ?
  • Akıllı Ev Sistemi ile; Film başlarken odanızdaki ışıkların karardığını düşünün.
  • Akıllı Ev Sistemi ile; Çocuklarınızın ev ödevi yapması gerektiği zaman diliminde odasında bulunan bilgisayarı kapatabilirsiniz.
  • Akıllı Ev Sistemi ile; Evden çıktınız ve Garaj Kapısını Kapatmadınız. Cep Telefonunuz ile bunu yapabilirsiniz.
  • Akıllı Ev Sistemi ile; Elektrik Faturalarınızı azaltabilirsiniz. Belirli zaman dilimlerinde yanmasını istediğiniz aydınlatmaları kontrol edebilir, belirlenen zamanlarda yanmalarını sağlayabilirsiniz.
  • Akıllı Ev Sistemi ile; Güvenliğinizi en üst düzeyde tutabilirsiniz. Akıllı Güvenlik sistemi ile Kapı Kilitlerinizi ve Güvenlik Kameralarınızı uzaktan izleyebilirsiniz.
  • Akıllı Ev Sistemi ile; Evinizin her odasında müzik keyfini yaşayabilirsiniz.

AKILLI EV SİSTEMİ KULLANIM KOLAYLIĞI
Akıllı Bina Ev Sistemi Hem Kurulum hemde montajı ile Eski veya Yeni binalara uygulanabilmektedir.Dairenizin iç mimari yapısına zarar vermeden dekorasyonunun da değişiklik yapmadan Akıllı Ev Sistemi uygulamasını yapmaktayız. Eksiksiz bir Akıllı Ev Kontrol Sistemi çözümü birkaç saatlik kurulum veya belirli bir zaman diliminde sahip olabilirsiniz.

Akıllı Bina Kontrol Sistemi ile ilgili Fiyat, Özellik, Proje ve Senaryolar için Firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

                 SİZ BIRAKIN EVİNİZ DÜŞÜNSÜN
Güvenlik, enerji verimliliği ve konfor için tercih edilen akıllı ev sistemleri sizin yerinize her şeyi düşünerek zamanınızı kendiniz için kullanmanızı sağlıyor.Sizin yerinize algılar, tedbir alır, tasarlar, caydırır ve hesaplar. Bu sistemler sayesinde kendinize ve çevrenizdekilere güvenli bir yaşam alanı sağlar. 

Sevdikleriniz evdeyken açık olan gazı kendi düşünerek kapatır, hırsızlara karşı alarm sistemi ile sizi uyarı, Siz eve gelmeden evi ısıtır kısacası sizin düşünmeniz gereken birçok şeyi sizin yerinize düşünür ve uygular. Uzman ekipler sayesinde her odanız için ayrı ayrı tasarlanan akıllı ev sistemleri sistemi akıllı telefonunuz sayesinde dışarıdan da yönetebilirsiniz. 

Uyku saatlerinize göre bile ayarlanan bu sistemler sayesinde siz uyanmadan hemen önce ya da siz uyuduktan hemen sonra ev ısısını ayarlayarak tasarruf sağlayabilirsiniz. Bu hizmeti veren birçok firmada en önemli aramanız gereken özelliklerin başında garanti ve referanslar gelmelidir. Gerçekliği doğrulanmış olan referanslar ile doğru firmalara ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetinin önünde tutan firmalar ile büyük bir adım öndesiniz demektir.
EN GÜVENLİR KAMERA SİSTEMLERİ İLE TANIŞMAK İÇİN DOĞRU YERDESİNİZ
 
            İşyerleriniz ya da evleriniz için sizlerde üst düzey teknolojik özelliklere sahip kameralar ile korumak ve denetlemek istiyorsanız bunun için şirketimizin senelerden beri sunmuş olduğu çalışmalardan yararlanabilirsiniz. Bu döneme kadar Türkiye'nin dört bir köşesinde çok üst düzey bir güvenilirlik sağlamak adına binlerce projeye imza attığımızı da söylemek isteriz. Artık kesintisiz kayıt, geçmiş tarihli analiz ve hd görüntü kalitesiyle alanlarınızı kontrol altında tutmanın ne demek olduğunu görebilirsiniz.
 
            Bunun için istediğiniz gibi bir hizmet almanın ne denli eşsiz yerde bulunduğunuzu da anlayacaksınız. Ülke genelinde olduğu gibi İzmir kamera sistemleri içinde bundan böyle kesinlikle başka bir firma aramaya ihtiyaç duymayacaksınız. Her bütçenize yönelik uzman çalışanları ile nasıl bir sonuç almanız gerektiğine dair de iletişim kurabilirsiniz. Bu zamana kadar işlerini bize teslim eden ve % 100 tatmin olan pek çok referansımızın yorumlarını da okuyabilirsiniz. Çok daha iyisini daha uygun bütçeler ile almak adına sizleri de hemen bizi aramaya davet ediyoruz.