Kişisel bilgisayarlarFirmamız hem şirketler hem de ev kullanıcılarına yönelik bilgisayar ve notebook teknik servis hizmeti vermektedir. Teknik servis hizmetlerimiz, bilgisayarınızda oluşan donanımsal (Anakart, ekran kartı, monitör, harddiskin bozulması vb) ya da yazılımsal (işletim sisteminin çökmesi-bozulması, virüs bulaşması, sisteminizin kararsız çalışması vb) gibi sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde yada teknik servisimizde tamiri, yenilenmesi, eski bilgisayarınız alınarak yerine yeni bir bilgisayar verilmesi (upgrade) gibi işlemleri kapsamaktadır.

ürünlerin temin edilmesi, yazılımların çözümleri hakkında tüm soru ve sorunlarınıza konusunda uzman teknik servis personelimizden en kısa sürede yanıt alabilirsiniz. Servis talep edilmesi durumunda talepler aynı iş günü içerisinde karşılanmaktadır.

Verdiğimiz hizmetlerden bazıları aşağıda listelenmiştir
 • İşletim sistemi kurulumu, güncellenmesi
 • Bilgilerinizin otomatik Cd-Dvd, External (Dış) usb harddisk vb kaynaklara yedeklenmesi ayarı
 • Donanım güncellemesi, upgrade işlemleri
 • Network kurulumu, tanımlama ve kaynakların paylaşımı
 • IP telefon sistemleri kurulumu ve desteği
 • Firma bünyesinde yer alan donanım ve yazılım ürünlerinin entegrasyonu
 • Mevcut bilgi işlem teknolojilerinin bakım, destek ve yönetim hizmetleri
 • Notebook tamiri
 • Yazıcı tamiri
 • Monitör tamiri
 • Virüs taraması ve program güncellemeleri
      DİJİTAL KAYIT CİHAZLARI
 
            Günümüzde değil ama bundan 100 yıl öncesine kadar insanoğlunun aklında yer alan en büyük buluş anı kaydetmekti. İnsanlar mutlu oldukları gururlandıkları sevindikleri anları ölümsüzleştirmek istedi her zaman. Ve sonunda bunu gerçekleştirecek aletleri üretmeyi başardılar. Kameralar fotoğraf makinaları ve video kaydediciler üretilmeye başlandı.
 
            Günümüzde kayıt yaparken en fazla dijital kayıt cihazları kullanılır. Bu cihazlar özellikle kanallarda haber programlarında ve gazetelerde sıkça kullanılmaktadır. Bu cihazlar sayesinde görüntülü haber yapılabilmektedir. Eskiden sadece radyolar vardı ve insanlar sadece gelen sesleri dinleyebiliyorlardı.
 
            Artık görüntülü dijital kayıt cihazı üretildi. Bu cihazlar sayesinde insanlar en mutlu oldukları günleri ölümsüzleştirmektedirler. Günümüzdeki bütün düğünlerde bu cihazlar kullanılmaktadır. En mutlu olunan gün gelin ve damat tarafından daha sonra izlemeleri üzere çocuklarına ve torunlarına miras olarak bırakılmaktadır.
 
            Dijital kayıt cihazlarının sadece ses kaydedenleri de bulunmaktadır. Bu tür cihazlar genellikle muhabirlerin önemli kişilerle yaptıkları röportajlarda kullanılır. Aynı şekilde yazarlar da gezip gördükleri yerleri olayları bu cihazlara kaydederler ve daha sonra yazıya aktarma işlemini yaparlar. 

KİŞİSEL BİLGİSAYARLAR PC
 
            Kişisel bilgisayarlar veya yaygın olarak kullanılan adıyla PC hiçbir kimseye bağlı olmaksızın sadece bireylerin kullanımı için tasarlanan bilgisayarlardır. Bu kişisel bilgisayarların masaüstü laptop ve tablet türleri bulunmaktadır. Bu bilgisayarların tamamında www bağlantı adresi kullanılır.
 
            Kişisel bilgisayarları diğer özel bilgisayarlardan ayıran en önemli kriter o bilgisayara sadece o bilgisayarı kullanan kişinin erişebilmesidir. Kişisel olmayan bilgisayarlarda birden fazla kullanıcı olabilmektedir ve bu kullanıcıların yaptıkları tüm işlemler kayıt altında tutulmaktadır. Bilgisayar ilk bulunduğunda sadece dev şirketlerde birtakım işleri halletmek için kullanılıyordu.
 
            Daha sonra bazı bilim adamları bilgisayarları kişiselleştirme girişimlerinde bulundular ve sonunda kişisel bilgisayar denilen personel bilgisayarı üretmeyi başardılar. Bu bilgisayarlar sayesinde bütün insanlar bilgisayar ile tanışma fırsatı yakaladılar. Artık her evde bu kişisel bilgisayarlardan görmek mümkündür.
 
            Kişisel bilgisayarlar yazılım ve donanım denen birtakım araçlardan oluşur. Donanım bilgisayarı oluşturan tüm parçalara verilen isimdir. Monitör klavye fare kasa kulaklık donanımlara örnektir. Yazılımlar ise bilgisayarın açılması ve kullanılması için gerekli bütün programlara verilen isimdir. Örnek Microsoft verilebilir.