Sunucular


İşletmenize ait Server makinelerinizin, buna bağlı router ile bunların üzerinde çalışan güvenlik duvarlarının kurulması, yüklenmesi, güncellenmesi ve bunların gerekli konfigürasyonlarının yapılması. Bu hizmet ile server makinenizin diğer kullanıcılar veya router arasındaki fiber optik veya network kablolamasının yapılması, tüm client makinelerin kurulumu ve çalışır vaziyette tüm sistemin teslimi yapılabilmektedir.

Güvenlik duvarı ve gerekli konfigürasyonların yapılması başlı başına bilgi gerektiren bir iş olduğundan uzman ekibimiz yükünüzü azaltmak için 7 gün 24 saat servise hazırdır.

Server bakımı; bir sunucuyu güncel tutmak, bilgisayar ağını sorunsuz çalıştırmak için gereklidir. Sistemde bir sorun oluşması halinde, sunucunun hizmet verdiği kişinin veri tabanı ya da web sitesi zarar görebilir, veri kaybı olabilir, istenmeyen kişiler tarafından saldırılar gerçekleşebilir... Bu gibi sorunların önüne geçebilmek için Virüslerden korunma programları edindirmek, Yedekleme yapmak Server'in güvenliğini artıracaktır.

Dilerseniz yıllık bakım sözleşmesi imzalayabilir, her hangi bir teknik arıza dahilinde hızlı servisimizden yararlanabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve hizmet talebi için telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Verilen bakım hizmetin amacı
  • Sunucuyu saldırılardan korumak,
  • Sunucunun yük altında daha iyi performans göstermesini sağlayacak ayarları yapmak,
  • Sunucuda oluşabileeck zayıf noktalar, anormal davranışlar konusunda bilgi akışı sağlayarak olası güvenlik açıklarını belirlemek,
  • Sunucuya kurulu olan zararlı yazılımları belirlemektir.
Sizin isteyeceğiniz zaman aralıklarıyla bakım sürecini gerçekleştirebiliriz. Sunucunuz için verimlilik ön planda tutulup en kısa zamanda hizmet vermekteyiz.