Kurumsal

Firmamız Pusula Bilişim 2007 yılında kurulmuş olup, konusunda uzman ekibi ile bilgi işlem sektöründeki son gelişmeleri takip ederek müşteri memnuniyeti esaslı hizmet ilkesini benimsemiştir.

Firmanızı ve sisteminizi yakından tanıyarak ihtiyacınıza uygun doğru ürünleri belirliyor, servis hizmetimizle karşılaştığınız ciddi sorunları en kısa zamanda ortadan kaldırmayı hedefliyoruz.
 • DONANIM DESTEK HİZMETLERİ VE KUSUMSAL BAKIM ANLAŞMALARI
 • KAPALI DEVRE KAMERA KAYIT SİSTEMLERİ
 • HIRSIZ ALARM SİSTEMİ
 • YANGIN-GAZ ALGILAMA SİSTEMLERİ
 • VİLLA OTOMASYON SİSTEMLERİ (AKILLI EV)
 • APARTMAN-VİLLA İNTERKOM SİSTEMİ
 • SESLENDİRME VE ACİL ANONS SİSTEMLERİ
 • GEÇİŞ KONTROL (ACCESS CONTROL) SİSTEMLERİ
 • NETWORK HİZMETLERİMİZ
 • FİBER OPTİK İLETİŞİM SİSTEMLERİ
 • WEB TASARIM HİZMETLERİ
 • E-TİCARET HİZMETLERİ
 • ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU
 • BİLGİSAYAR-NOTEBOOK OEM VE SARF MALZEME SATIŞI


Neden Pusula Bilişim?
Dürüstüz: Diğer firmalar gibi sizin okumak istemeyeceğiniz kadar uzun sözleşmeler imzalatıp, sizi her ay para ödemek zorunda bırakmayız. Sözleşmenizden vazgeçmek istediğinizde de sizden cayma bedeli diye para talep etmeyiz.

Sistemi kurarız, ödemeyi yaparsınız, sistem sizin olur, iş biter.
Kuracağımız sistem için ekstradan bir daha para ödemezsiniz. Alarm haber alma merkezlerinin tuzağına düşmeyin, zaten kurulan alarm sistemlerinin telefon arama özelliği var, alarm haber alma merkezleri de bu özelliği kullanarak, alarm anında sizleri arayarak sadece aracılık yapmaktadırlar, Alarm Sistemi İzmir neden direkt sizi aramasın ki? Kuracağımız alarm sistemi siz her alarmda arayarak haber verecektir, Sadece sizi değil, sizin belirlediğiniz altı numara kadar sırasıyla arayacaktır.
Hızlı ve Kolay İletişim: Pusula Bilişim’e haftanın yedi günü, sabahtan akşama kadar her dakika ulaşabilirsiniz. Haftanın yedi günü sınırsız teknik destek veriyoruz. 10 yıldır aynı telefon hatlarını kullanıyoruz.

Kaliteli Ürün :Bizim anlayışımıza göre; Elektronik ürünlerde para kesinlikle yalan söylemez. Ucuz ürün basit, düz entegreler kullandığı için ucuzdur. En büyük örneği DVR cihazlarda kullanılan işlemci ve kamera görüntü işlemcileridir.  Bu işlemciler endüstriyel değildir. Aylarca hiç kapanmadan 7/24 çalışmaları için üretilmemiştir, bu yüzden kullanıldıkları kameralarda her geçen gün eskiyip görüntü günden güne bozulacaktır.  Görüntü her geçen gün daha da kalitesizleşecektir, renkler birbirine karışacak, her geçen gün görüntü kirlenecektir. Bir süre sonra baktığınızda çizgi film gibi izliyor olacaksınız. Etrafı görecek fakat seçemeyeceksiniz.
Etrafınızda ucuz sistem kurduranlar mutlaka vardır, onlara sadece kamera sistemini ilk kurdurduğu gündeki görün kalitesi ile bugünün görüntü kalitesi arasındaki farkı sorun, aynı hikayeyi onlardan da duyacaksınız.
Kalitesiz, Markasız Ucuz Ürünlere İtibar Etmeyiz, Almayız, Satmayız
 
Deneyim ve Tecrübe Sahibiyiz : Pusula Bilişim Personelleri; güvenlik sistemi konusunda eğitim almış, meslek okulunu okumuş ve daha önce bu işi tecrübe etmiş kişilerden seçilmişlerdir.
Her Bütçe ve İsteğe Uygun Sistemler : Pusula Bilişim olarak 23 adet ithalatçı ile çalışmaktayız. Sektörde  öncü, kaliteli ve garantili ürün tedarikçileri ile 2005’ten bu yana çalışmaktayız. Sattığımız tüm ürünler TSE belgelidir. Sizlere güvenlik kamerası sistemini  850 TL  + KDV den başlayan fiyatlarla kuruyoruz, yangın alarm sistemleri ve hırsız  alarm sistemlerini 750 TL + KDV den başlayan fiyatlarla kuruyoruz, su baskın alarm sistemlerini 800 TL + KDV den kuruyoruz. Sistemleri alırken kredi kartına taksit imkânı sunuyoruz.
İhtiyaca Göre Çözümler: Sizlere ihtiyacınız doğrultusunda  uzmanlarımız tarafından yapılan keşfin neticesinde,  uygun olan sistemleri ve detaylarını belirtilir, sistemde kullanılacak ürünler buna göre belirlenir.
Kullanılan Kablo ve Bağlantı Ekipmanlarının Kalitesi: Kamera ve alarm sistemlerinde yüzlerce model ve marka kablo kullanılmaktadır. Maliyeti düşürmek için kullanılan demir alaşımlı ucuz kabloları asla kullanmayız. Kablo konusunda Pusula Bilişim bakır ve alüminyum folyo kaplamalı kabloları kullanmaktadır. Bağlantı ekipmanlarından en önemlisi olan BNC konektörleri gümüş alaşımlı olanları tercih ediyoruz.
Zaman Sizler Kadar Bizler İçin de önemlidir: Genelde kamera sistemi ve alarm sistemi işi yapan firmalar veya şahıslar zaman kavramına çok dikkat etmez. Pusula Bilişim için zaman çok önemlidir, keşiften sonra hemen iş planı hazırlanır, sizlere bu plan anlatılır, yazılır daha sonra bir sözleşme olarak verilir, taraflar karşılıklı imzalar ve süreç sözleşmede yazan tarih bilgisine göre başlamış olur. Sözleşmede zamanında bitmeyen her iş için ceza maddesi yer almaktadır. Kaybedilen her gün için günlük bir bedel kesilir.  Kamera sistemleri İzmir bölgesi içinde bunu yapan tek firmayız.
Satış Sonrası Hizmetler: Kurulan tüm sistemlerin malzeme ve işçiliği iki yıl boyunca garantilidir. Kurulan sisteme zamanla oluşabilecek ihtiyaçlarınız için sizlere her zaman farklı çözümler sunarız.
Pusula Bilişim, kamera Sistemleri, IP kamera sistemleri, plaka okuma sistemleri, hd kamera sistemleri, yangın alarm sistemleri, hırsız alarm sistemleri, mağaza kamera sistemleri, su baskını alarm sistemleri, güvenlik kamerası sistemleri, kamera güvenlik sistemleri, bekçi tur kontrol sistemleri, personel takip sistemleri konularında sistem kurulumu ve teknik servis hizmeti vermektedir.
İZMİR KAMERA SİSTEM VE KURULUMUNDA LİDER MARKANIZ
 
            Günümüzde yaşam ve iş ilanlarının her türlü kayıp, hasar ve hırsızlık ile ilgili tedbirler almak amacı ile kullanılan kamera ihtiyaçlarınıza çare bulmak adına sizlerde sektörünün en güçlü ve yüksek teknoloji hizmetleriyle hareket eden firması olan bizimle tanışabilirsiniz.
 
            Her zaman sizlerde alanınızda konumlandıracağınız kameraların proje aşaması ve uygulama sürecinde ne denli fark yaratan bir destek verdiklerini de görebileceksiniz. Bu zamana kadar maksimum düzeyde bir güvenlik oluşturmak adına sizler için her biri alanında deneyimli ve tecrübeli isimle katkı sunduklarını da görebilirsiniz.
 
            İzmir kamera sistemleri ile ilgili de hem bireysel hem de kurumsal anlamda bir çalışma yapabilmek adına bizim en ileri ve öncü bir durak olduğumuzu da görebilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca sizleri memnun edecek neticeler almak ve bunları en makul bütçeler ile gidermek adına hemen böylesine bir şirketle süreci başlatabilirsiniz. Hepsi ve daha fazlası için böylesine doğru bir yer ile hareket edin ve sizde farkı görün.